;

  • دندانپزشکی در گوهردشت دندانپزشکی در گوهردشت
  • دندانپزشکی در گوهردشت دندانپزشکی در گوهردشت
  • دندانپزشکی در گوهردشت دندانپزشکی در گوهردشت
  • دندانپزشکی در گوهردشت دندانپزشکی در گوهردشت
این مطلب را پسندیدم :

دندانپزشکی در گوهردشت

مدیریت: خانم دکتر غلامی

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۹۹۰۰۳۰ - ۰۲۶۳۴۹۹۰۰۴۰ - ۰۲۶۳۴۲۱۳۱۲۶

اینستاگرام: Ava_dental_clinic8893

وب سایت: www.clinicava.com

آدرس: کرج، خیابان اصلی گوهردشت ، بین نهم و دهم غربی

توضیحات

دندانپزشکی در گوهردشت ، بهترین روکش دندان در کرج با کیفیت عالی و با استفاده از تجهیزات مدرن 

دندانپزشکی در گوهردشت – بهترین روکش دندان در کرج

مرکز دندانپزشکی آوا مفتخر به عنوان دندانپزشکی در گوهردشت، خدمات زیبایی، دندانپزشکی و همچنین بهترین روکش دندان در کرج را با استفاده از مواد و تجهیزات مدرن و پیشرفته برای شما عزیزان انجام میدهد. ونیر کامپوزیت یا درمان سریع بدون تراش دندان است که برای از بین بردن نامنظمی‌های کوچک، فاصله‌ی بین دندانها و زردی‌های دندان کاربرد دارد

  به این ترتیب میتوان دندانها را سفیدتر و بلندتر کرد و مزیت آن نسبت به لمینیت سرامیکی مدت زمان کمتر، هزینه کمتر و عدم تراش دندان است‌ که به سالم ماندن دندان کمک می‌کند البته لمینیت سرامیکی موارد کاربرد خود را دارد و در نامنظمی‌های بیشتر دندانی که نیاز به تغییرات بیشتر است و کاربرد آن الزامی است.

در دندانپزشکی در گوهردشت ونیر کانپوزیت توسط دندانپزشکان مجرب و کار ازموده انجام میشود که در این کار مهارت منحصر به فردی دارند و از با کیفیت ترین مواد و تجهیزات در این کار استفاده میشود و این قول به شما داده می‌شود که با لبخندی زیبا و بی نقص کلینیک ما را ترک خواهید کرد.

شما عزیزان میتوانید به صورت رایگان برای ویزیت به دندانپزشکی در گوهردشت مراجعه کرده و نمونه کارهای زیبایی را مشاهده و انتخاب فرمایید و  لمینیت دندان،لایه‌ای است هم رنگ دندان ها، که برای اصلاح رنگ و یا اصلاح طرح دندانها استفاده می شود که این روزها یکی از رایج‌ ترین درمان های ترمیم زیبایی دندانپزشکی نیز به شمار م یرود.

این روش در کلینیک روکش دندان در کرج به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای توسط دکتر فهیمه سرزعیم متخصص پروتز انجام میشود. دندان یک از مهمترین اعضای بدن انسان است، پس برای سلامت و بهداشت دندان‌های خود تلاش کنید.

برای داشتن لبخندی زیبا و دوست داشتنی، با کلینیک آوا در ارتباط باشید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبطkarajclinic.com تنها به منظور اطلاع رسانی در نظر گرفته شده است؛ لذا مسئولیت صحت و سقم اطلاعات به عهده آگهی دهنده می‌باشد.

۰۲۶۳۴۲۸۹۰۰۲ _   ۰۲۶۳۴۲۸۹۰۰۱ ،۰۹۱۰۹۴۳۷۰۳۰ ، ۰۹۱۲۳۶۸۰۹۲۳

ایمیل: farhikhteweb@gmail.com

 کرج – بالاتر از پاساژ مهستان-کوچه بوعلی شرقی (جنب پاساژ نیستان) مجتمع همگامان –طبقه 4 واحد70